WarunkiZASADY UŻTYKOWANIA WITRYNYPodane warunki użytkowania regulują zasady na jakich mogą Państwo mieć dostęp i przeglądać naszą witrynę www.americanhardwood.org. Używając naszej witryny potwierdzają Państwo, że akceptują te zasady użytkowania i zobowiązują się ich przestrzegać.ZMIANY NA NASZEJ WITRYNIEOd czasu do czasu możemy aktualizować naszą witrynę i w dowolnym momencie możemy zmieniać opublikowane na niej treści. Proszę jednak mieć na względzie fakt, że treści na naszej witrynie mogą nie być aktualne w dowolnym momencie i nie mamy obowiązku ich aktualizować. Nie gwarantujemy, że nasza witryna oraz treści na niej opublikowane będą wolne od błędów.DOSTĘP DO NASZEJ WITRYNYDostęp do naszej witryny jest nieodpłatny. Nie gwarantujemy, że nasza witryna oraz treści na niej opublikowane będą zawsze dostępne lub też, że nie wystąpi przerwa w dostępie do nich. PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJJesteśmy właścicielem lub właścicielem licencji do wszystkich praw własności intelektualnej na naszej witrynie oraz do publikowanych na niej treści.Mogą Państwo drukować lub pobierać z naszej witryny treści, ich części – paragrafy lub pojedyncze strony do wykorzystania na własny użytek; mogą też Państwo zachęcać innych do zapoznania się z treściami opublikowanymi na naszej witrynie.

Sugerujemy, aby zawsze skontaktowali się Państwo z nami w celu uzyskania naszej zgody, gdyby zamierzali Państwo wykorzystać w celach komercyjnych jakąkolwiek treść opublikowaną na naszej witrynie.W sytuacji powoływania się na treści opublikowane na naszej witrynie, zawsze muszą Państwo podać nas, jako ich autora (oraz inne strony zaangażowane w ich opracowanie).BRAK MOŻLIWOŚCI POLEGANIA NA OPUBLIKOWANYCH INFORMACJACHTreści opublikowane na naszej witrynie są przeznaczone wyłącznie do ogólnej informacji. W żadnej mierze nie mają one charakteru porad, na których mieliby Państwo polegać. Jeżeli podejmują Państwo jakiekolwiek działania na podstawie treści opublikowanych na naszej witrynie, czynią to Państwo na własną odpowiedzialność. Pomimo, że dokładamy starań, aby treści opublikowane na naszej witrynie były aktualne, nie ponosimy odpowiedzialności, ani też w żaden sposób nie gwarantujemy, że treści opublikowane na naszej witrynie są dokładne, kompletne i aktualne.ŁĄCZA DO NASZEJ WITRYNYMogą Państwo zamieszczać łącza do naszej witryny, pod warunkiem, że dokonają Państwo tego w sposób uczciwy i zgodny z prawem oraz tak, iż nie wyrządzi to szkody naszej reputacji lub też nie będą Państwo odnosić korzyści z naszego dobrego imienia.Nie wolno zamieszczać łącza do naszej witryny w sposób, który mógłby sugerować jakąkolwiek formę powiązania, akceptacji lub aprobaty z naszej strony tam, gdzie ona nie występuje.Nie wolno zamieszczać łącza do naszej witryny na jakiejkolwiek stronie internetowej, która do Państwa nie należy.

Jeżeli chcieliby Państwo wykorzystać jakiekolwiek treści opublikowane na naszej witrynie w sposób inny niż opisano to powyżej, prosimy o kontakt z nami pod adresem europe [at] americanhardwood.org (europe[at]americanhardwood[dot]org).ŁĄCZA DO INNYCH SERWISÓW ORAZ TREŚCI INNYCH PODMIOTÓW NA NASZEJ WITRYNIETam, gdzie na naszej witrynie znajdują się łącza do innych serwisów lub treści udostępnione przez inne podmioty, są one podane wyłącznie w celach informacyjnych.Nie mamy kontroli nad tymi serwisami oraz nad treściami, które one publikują.

 KONTAKT Z NAMIAby skontaktować się z nami, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres europe [at] americanhardwood.org (europe[at]americanhardwood[dot]org).Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny.